NLP לטיפול באסטמה

טיפול ואבחון אסתמה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה!

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים

NLP ואסטמהאסטמה היא מחלה כרונית המשפיעה על מערכת הנשימה. במהלך התקף אסטמה, דרכי הנשימה, הנושאים חמצן לתוך הריאות, נוטים לשנות את קוטרם ולהצר וכך פחות חמצן מגיע לריאות. דרכי הנשימה דלקתיים וליחה מצטברת בהם.

תסמינים אלה עשויים להופיע מספר פעמים ביום ובשבוע. חומרת ההתקף משתנה. לאחרונה, פורסמו ממצאים המעידים על NLP כשיטת טיפול חדשה לאסטמה.

המחקר בתחום NLP  (neuro linguistic programming) נמצא בראשית דרכו. המונח נטבע לראשונה בשנת 1979, ומשתייך לקבוצת שיטות חשובות שפותחו בעשורים האחרונים. אסטמה וחרדה הן שתי מחלות פסיכומטיות המתחילות במוח ומיושמות דרך הגוף. במקרים רבים הן מופעלות על ידי מתח, חרדה ואלרגנים.

חוקרים בתחום ה-NLP טוענים כי ניתן לתכנת את המחשבה באמצעות NLP כדי להבין את גורמי האסטמה והחרדה. דבר זה יסייע בסילוק האתגרים שהמחלות יוצרות ויעזור לחיות חיים בריאים יותר. NLP הינו ארגז כלים וגישה בונה המוענקת למטופל.

אימון וטיפול באמצעות NLP

טיפולים בשיטת NLP לעיתים קרובות יעילים בהקלה או בטיפול במצבים נפשיים וריגשיים. טיפול בגוף ובנפש כמערכת אחת, מסייע למטופלים לחוות שינוי פיזי במצבים כמו אסטמה, אלרגיה ובעיות בסינוסים.

שיטת ה-NLP משלבת אימונים ומלמדת מיומנויות חדשות המסייעות למטופלים להבין כיצד לפעול כדי להתמודד עם מצבים בצורה טובה יותר. טיפול בשיטה זאת מסייע למטופל בהרפייה, דבר העשוי להפחית את הופעת התקפי האסטמה.

בנוסף עוזר למטופל להתמודד טוב יותר עם הפחד והפאניקה במהלך התקף אסטמה, ומכאן הפחתה בתסמינים. מרבית חולי האסטמה אינם מודעים לרגע בו הם עומדים לחוות התקף, טכניקות מסויימות יאפשרו לאדם לצפות להתקף.

טכניקות NLP (אימון מוחי) מסייעות לאנשים לשנות במהירות, בתת המודע, אסטרטגיות בסיסיות. מאפשרות למטופל להתקדם בדרכים שבעבר נראו כאתגר, לפתח אסטרטגיות חדשות שיעזרו לאדם להחליט ולפעול בדרך אחרת, ולהבטיח שהתת מודע יתמוך במטרות.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול בשיטת NLP, מתאים לילדים כמבוגרים, אנשי עסקים, ספורטאים, אנשים הסובלים מאסטמה, חרדות, פחדים ועוד. מטפלי NLP מתייחסים פחות לעיסוק המטופל אולם מתעניינים במטרותיו, וזיהוי אסטרטגיות שעמדו בדרכו של המטופל ומנעו ממנו לפעול בעבר. המומחים בתחום מסייעים למטופל להשתמש במוח בצורה יעילה יותר.

כיצד NLP עובד?

לשיטת טיפול זו קיימות שתי גישות עיקריות כאשר הראשונה גורסת כי אנו שולטים בדעתנו ולכן אנו אחראים לתוצאות, וגישה נוספות- לאנשים יש את כלל האמצעים כדי להשתנות.

השיטה עובדת ברמה העצבית, מחברת בין הגוף והנפש, והשינויים מתרחשים בקלות. האימון מתחיל בתרגילים מעשיים המעוררים שינוי באופן בו אנו בוחנים ומתבוננים באחרים, ומתמקדים בעצמנו.

המטופל מתבקש לשים לב לפרטים כמו גוון עור, קצב נשימה, תנוחות, מיקוד עיניים ומצב האישונים. השיטה מסייעת להבחין בצורת החשיבה של האדם באופן חזותי, שמיעתי וחישתי.

הטכניקה מיושמת בהנחיה פרטנית. למטופל מוצבת מטרה אישית אליה הוא צריך לחתור. שיטה זאת מאפשרת למטופל להשיג גמישות התנהגותית ומחשבתית, ומאפשרת הסתגלות קלה למצבים רגשיים בדומה לאלה המאפיינים אסטמה.

יתרונות הטיפול לעומת שימוש בתרופות

אסטמה היא מצב נשימתי חמור, אשר עלול להיות קטלני. תרופות פעמים רבות מסייעות בטיפול בתסמינים הפיסיים ומקלים באופן מיידי. לכל תרופה יש תופעות לוואי, בייחוד כאשר נלקחות לעיתים קרובות. NLP פעמים רבות מפחית את הצורך בשימוש בתרופות. הוא יעיל לטיפול בהתקפי אסטמה ועשוי למנוע את הופעת התסמינים.

האם טיפול ב- NLP כרוך בתופעות לוואי?

לפני כל טיפול, אופן ההליך מוסבר למטופל במלואו וכולל את כל שלבי הטיפול. המטופל עשוי לחתום על הסכמה. עד כה, לא תועדו תופעות לוואי בטיפול באמצעות NLP. לא קיים סיכון בריאותי.

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון אסתמה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון אסתמה. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים