הומוטוקסיקולוגיה: כיצד שיטת טיפול זו עשויה לעזור לחולי אסטמה?

טיפול ואבחון אסתמה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה!

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים

במהלך כל חייו, החל משלב העוברות, דרך הינקות וכל חייו הבוגרים חשוף האדם לרעלנים שונים בין אם מדובר על דברים סביבתייםהומוטוקסיקולוגיה כמו כימיקלים, זיהום אויר וכדומה ובין אם דברים אותם הוא מכניס לגופו על ידי תזונה כמו למשל צבעי מאכל או מזונות המלאים במתכות וזיהומים, תרופות, חומרים משמרים, חיסונים, ודברים תגובתיים של הגוף כמו במקרים של וירוסים, טראומות ועוד. לרוב הגוף יודע לפנות את הרעלנים בצורה יעילה על ידי מערכות שונות כמו מערכת הנשימה, העיכול, כבד ועוד אך יש מצבים בהם כמות הרעלנים גדולה, היא הולכת ומצטברת וגורמת לנזקים שונים, אז מגיעות מחלות ובעיות שונות שזו הדרך בה הגוף מבטא את המצוקה שלו. בכדי להתמודד עם מחלות אלו ועודפי הרעלנים יש צורך לנקות את הגוף מאותם חומרים שפוגעים בו ומשבשים את התפקוד שלו, זה נקרא הומוטוקסיקולוגיה.

מהם עקרונות ההומוטוקסיקולוגיה?

העקרון עליו מתבססת שיטת ההומוטוקסיקולוגיה היא של ניקוי וניקוז רעלנים שונים מהגוף על ידי הפעלה של תהליכי הפרשה טבעיים של הגוף, הדרך הנכונה של הגוף להיפטר מפסולת מיותרת אשר פוגעת בו. תהליך ההפרשה וניקוי הרעלנים עוזר לגוף להחלים ממחלות שונות הקשורות לאותם רעלנים. בסופו של דבר המחלה הינו תהליך חיובי מבחינת הומוטוקסיקולוגיה, שכן המחלה היא חלק מתהליך טבעי של הגוף, אשר ברגע שמטפלים במחלה בצורה נכונה ולא מדכאים את התסמינים והתהליך שכל כך חשובים לגוף אנחנו עוזרים לו בריפוי ומונעים מהמחלה להפוך למחלה כרונית.

כיצד מתנהל טיפול בגישת הומוטוקסיקולוגיה בפועל?

תהליך הניקוי בגישת ההומוטוקסיקולוגיה הוא משולב וכולל מצד אחד הפסקה של הכנסת אותם רעלנים לגוף, זה יכול להיות על ידי שינוי תזונתי, ביצוע פעילות גופנית, צמצום חשיפה לאירועים קיצוניים וטראומתיים ומצד שני סיוע לגוף לנקות, לפנות, לסלק את אותם רעלנים על ידי הפעלה של מערכות ההפרשה השונות של הגוף כמו מערכת השתן, זיעה, עיכול ועוד, את זאת עושים בעזרת רמדי הומאופתי מתאים.

אחד מהדברים הייחודים בשיטה זו זה שימוש באותם אנזימים הקיימים בגוף באופן טבעי בהכנה הומאופתית במטרה לגרום לפעילות תקינה שלהם בגוף. שכן על פי גישה טיפולית זו המחלה חמורה יותר ככל שהאנזימים הקשורים לאותו תהליך חלשים ופחות מעורבים, נטילה של רמדי הומאופתי מתאים, יחזק את האנזימים ויגרום להם לפעול נכון. התהליך הטיפולי לוקח בין חודש לשלושה חודשים, באם מדובר במצב כרוני זה יכול לקחת יותר זמן והוא מתאים לכולם גם ילדים וגם מבוגרים.

לאילו מקרים הומוטוקסיקולוגיה יכולה לעזור?

טיפול בשיטת הומוטוקסיקולוגיה מתאים למגוון מצבים ומחלות, למשל דלקות שונות בגוף כולל דלקות פרקים, בעיות ברמות שומנים בדם, בעיות פוריות שונות, מחלות ובעיות שונות של מערכת העיכול, אלרגיות שונות, כאבי ראש, מחלות שונות של מערכת הנשימה, בעיות עור ועוד. גם אנשים אשר עוברים טיפולים כימותרפיים, נוטלים תרופות רבות או נמצאים בתהליך בו הם משתמשים בתרופות, חשיפה לחומרים בעייתיים וכדומה, טיפול הומוטוקסיקולוגיה יכול להקל עליהם מאוד בכל מה שקשור לתופעות לוואי שונות מהם הם סובלים כתוצאה מהטיפול בו הם נמצאים.

כיצד טיפול הומוטוקסיקולוגי מסייע לסובלים מאסטמה?

אסטמה היא בעיה המעידה על כך שהגוף נמצא במצב לא מאוזן, הוא מתקשה לתפקד בצורה תקינה ונכונה. במקרה של אסטמה, הומוטוקסיקולוגיה יכולה לעזור לגוף להפריש את הרעלנים השונים שהצטברו בו, הפרשה תקינה וטבעית באמצעות נטילה של רמדי הומוטקסיקולוגי ייעודי המסייע לייצב את תפקוד הריריות בצורה טובה, להפחית רגישות לאבקנים, עשן או טריגרים אחרים הגורמים בין היתר להתקף אסמטי.

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון אסתמה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון אסתמה. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים