מטהר ®Airfree לעזרת הסובלים מאסטמה

טיפול ואבחון אסתמה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה!

מטהר ®Airfree לעזרת הסובלים מאסטמהכפי שאתם כבר ודאי יודעים היטב, אסטמה היא מחלה ריאתית כרונית חסימתית הבאה לידי ביטוי בהתקפים כשברוב המקרים ההתקפים נגרמים על רקע אלרגי. הכוונה היא לכך שרק כאשר האדם האסתמטי נחשף לאלרגן אליו הוא רגיש, עולה הסיכוי שיחטוף התקף אסטמה.

אי לכך, מעבר לטיפול שיש להגיש בזמן ההתקף עצמו, הכולל שימוש במרחיבי סמפונות דוגמת ונטולין ומעבר לטיפול התחזוקתי שמטרתו להשיג שליטה על המחלה על ידי התערבות במנגנון הדלקתי המביא ליצירתה, חשוב ביותר לעשות מאמצים על מנת להימנע מחשיפה לאלרגנים שיש בהם כדי לעורר את ההתקף.

ישנו מגוון רחב ביותר של אלרגנים או טריגרים שיכולים לגרום להתפרצות של התקף אסטמה, שאינם חומרים או מיקרואורגניזמים ספציפיים. כך לדוגמה בקרב ילדים התקף אסטמה עלול להתפתח לאחר עיסוק בפעילות גופנית ובמבוגרים התקף אסטמה עלול להתפתח כתוצאה ממתח נפשי רב.

לצד טריגרים מעין אלה, ישנם אינספור טריגרים הנישאים באוויר שאנחנו נושמים כמו לדוגמה אבקני פרחים, קרדית אבק הבית, ועוד. את האלרגנים האלו ניתן ואף רצוי כמובן לנטרל על מנת שניתן יהיה למנוע את התפרצות ההתקף הבא ובדיוק כאן נכנסים לתמונה מטהרי האוויר של חברת ®Airfree.

נעים להכיר, הפתרון האולטימטיבי לבעיית האלרגנים באוויר הביתי

נכון לכתיבת שורות אלה ישנו מגוון רחב של מטהרי אוויר שמטרתם לגרום לכך שהאוויר בסביבת המחייה שלנו יהיה נקי במידת האפשר כשלמעשה כיום ניתן לראות יותר ויותר מטהרי אוויר בדירות פרטיות וזאת על רקע המודעות ההולכת וגוברת לנזקי זיהום האוויר ולהשפעה של החלקיקים המזהמים על בריאותם של ילדים ומבוגרים כאחד.

במקרה של חולי אסטמה, הרי שישנה חשיבות עליונה להקפיד על אוויר נקי מאלרגנים וזאת כיוון שריכוז גבוה מדי של אלרגנים עלול לגרום להתפרצות התקף אסטמה. אי לכך, במקרים האלה כבר לא ניתן להסתפק במטהר אוויר סטנדרטי הפועל באמצעות פילטרים או מסננים.

במקרים האלה יש להתקדם למטהרי האוויר של חברת ®Airfree, הפועלים על בסיס טכנולוגיה הנקראת TSS (ראשי התיבות של Thermodynamic Sterilizing System), מערכת עיקור תרמודינמית המנטרלת את המיקרואורגניזמים והאלרגנים הנישאים באוויר באמצעות חימום האוויר העובר דרכם עד לטמפרטורה של 200 מעלות צלזיוס.

מה הם היתרונות של מטהר ®Airfree על פני מטהרים סטנדרטיים?

להלן כמה מהיתרונות העיקריים של מטהרי ®Airfree:

  • יעילות מוכחת – היעילות של מטהרי ®Airfree בהפחתת ריכוז המזיקים והמיקרואורגניזמים באוויר הוכחה על ידי מעבדות INETI ועוד עשרות מעבדות בינלאומיות אחרות שקבעו כי המטהרים מנטרלים עד 99 אחוז מהמיקרואורגניזמים הנישאים באוויר.
  • אין צורך בתחזוקה – בניגוד למטהרי האוויר הסטנדרטיים הדורשים ניקוי לעתים קרובות והחלפת פילטרים, הרי שמטהרי ®Airfree לא דורשים תחזוקה כלל, בין היתר כיוון שהם לא כוללים מסננים ורכיבים נעים.
  • ידידותי לסביבה – אינו מיינן או פולט מטענים חשמליים וחומרים רעילים, בפעולתו הוא מפחית את כמות האוזון בסביבתו.
  • עיצוב זוכה פרסים – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר העומד לצדם של מטהרי ®Airfree, בא לידי ביטוי בעיצוב המרשים והחדשני שלהם, שיחמיא לכל חלל בו יותקנו.
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון אסתמה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון אסתמה. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!