תרופות סבתא לסובלים מאסטמה

טיפול ואבחון אסתמה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה!

תרופות סבתא לאסטמהקיימות שיטות רפואיות ומדעיות למניעת התקפי אסטמה, הקלה או הקטנת הסיכויים להתרחשותם, אך מאמר זה מפרט את "תרופות הסבתא" הביתיות בהן ניתן להשתמש על מנת להקל על התסמינים, לטפל בהם ואף לרפא את האסטמה.

תה מרווה להקלת האסטמה

האינדיאנים באמריקה טוענים כי שימוש בעלי מרווה בתה, עשוי להקטין באופן משמעותי את תסמיני האסטמה. שתיית כוס תה עם עלי מרווה מפחיתה את התסמינים באופן כה משמעותי, עד שהצורך בשימוש במשאף פוחת באופן ניכר.

מיץ לימון

מערבבים כף אחת של מים עם שתי כפות מיץ לימון סחוט טרי ושותים את התערובת מידי לילה. כך ניתן להפחית את תסמיני האסטמה או להקל עליהם.

קפה

שתיית כוס קפה שחור חם וחזק, פותחת את דרכי הנשימה ומאפשרת נשימה קלה יותר. אין צורך להוסיף חלב או שמנת, כי הם יגרמו להצטברות ליחה בגרון ויחמירו את האסטמה. ככל שהקפה חזק יותר, כך הוא עובד טוב יותר.

קליפת עץ הדובדבן הפראי

ניתן למצוא קליפת עץ דובדבן פראי בחנות טבע. שתיית תה המכיל קליפת עץ זו מידי יום, מקטינה את התקפי האסטמה.

מים חמים

בכל פעם שאדם מרגיש כי התקף אסטמה מתקרב, ניתן לשפוך מים חמים לכוס ולשתות. רמת חום המים תלויה ביכולת האישית להתמודד עימה. המים החמים פותחים את דרכי הנשימה ומקלים על ההתקף.

מים, מלח וסודה לשתייה

לוקחים כוס מים חמים, חצי כפית מלח וקורט סודה לשתייה, ומערבבים. שתיית תרופה זו פותחת את מעברי האף ודרכי הנשימה ומסייעת להקלת הנשימה ותסמיני האסטמה. יש לוודא כי רמת חום המים נוחה.

צ'יוואווה

זה נשמע מוזר, אך מספר חולי אסטמה דיווחו על הצלחה אדירה בטיפול זה. היה מי שהציע לקנות כלב צ'יוואווה ולחיות איתו בבית. ככל הנראה, הקשקשים מהפרווה של הכלב המסוים הזה, גורמים להקלה בתסמיני האסטמה. מכיוון שאף פעם לא ניתן לדעת אילו תרופות סבתא באמת עובדות, מומלץ לנסות שיטה זו.

אדים

שימוש במכשיר אדים עשוי לסייע בהפחתת תסמיני האסטמה ולהקל עליהם. אם אין בבית מכשיר אדים, פשוט שוהים באמבטיה או במקלחת של מים רותחים וסוגרים את הדלת למספר דקות, על מנת שחדר האמבטיה יהפוך לחדר אדים מהביל. יושבים בחדר האמבטיה במשך מספר דקות ונושמים את האדים. פעולה זו אמורה להקל על תסמיני האסטמה.

שיטה נוספת לשאיפת אדים היא השיטה העתיקה בה השתמשו הסבתות, כאשר הרתיחו סיר מים על הגז, ונתנו לחולה האסטמה לרכון מעל הסיר עם מגבת המכסה את ראשו וצווארו. המים החמים מתנדפים והאדם השואף את האדים מוצא הקלה משמעותית בתסמיני האסטמה.

עם זאת, יש להוסיף כי השימוש במכשיר אדים לא הומלץ על ידי איגוד רופאי הילדים, שלאחרונה החליט להוציא אזהרה בנוגע לשימוש במכשיר אדים בשל הסכנות שטמונות בשימוש בו.

שמן אקליפטוס

ניתן להשתמש בשמן אקליפטוס טהור לטיפול בתסמיני אסטמה באמצעות טפטוף מספר טיפות שמן על מגבת נייר או ממחטה נקייה והנחתה על הראש בזמן השינה. נשימת שמן האיקליפטוס מסייעת להקל על התסמינים, כמו גם על מחלות בדרכי הנשימה והתקררות.

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון אסתמה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון אסתמה. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

לשגשג עם אסטמה: ניווט בעולם העסקים המודרני

אסטמה היא מצב נשימתי כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. למרות שזה יכול להציב אתגרים, זה לא אמור להוות מחסום להצלחה בעולם העסקים המודרני. עם ניהול והבנה נכונה, אנשים עם אסתמה יכולים לשגשג בקריירה שלהם ולהשיג את מטרותיהם המקצועיות.

לקריאת המאמר »
072-3341176
טיפול ביתי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!