פרופיטן לטיפול באסטמה

טיפול ואבחון אסתמה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה!

פרופיטן לטיפול באסטמהפרופיטן משתייך לקבוצת התרופות האנטי היסטמיניות לטיפול מונע בסימפטומים של אסטמה ברונכיאלית וטיפול במצבי אלרגיה על רקע האסטמה (כמו ברונכיטיס, קדחת השחת, נזלת ועוד).

התרופה אינה מיועדת למקרים של התקפים אקוטיים או חדים של אסטמה, אשר במהלכם יש להשתמש במשאפים ותרופות אחרות. כמו כן, יש לזכור כי תרופה זו אינה מרפאת, אלא מנסה למנוע או לדחות סימפטומים ותסמינים קיימים.

סוג הטיפול ואופן השימוש בתרופה

התרופה יכולה להינתן בטבליות או סירופ. המינון לילדים עד גיל 3 יהיה חצי כפית סירופ או חצי טבלייה, פעמיים ביום. מתחת לגיל שישה חודשים, אין להשתמש בתרופה זו. מעל גיל 3, המינון המקובל הוא כפית סירופ או טבליה אחת, פעמיים ביום. בדרך כלל, הטיפול שניתן הינו בסירופ, והוא כלול בסל הבריאות.

חומרים כלולים

פרופיטן מכיל KETOTIFEN AS FUMARATE 1 מ"ג, לקטוז וסוכרוז. תרופה זו חוסמת את הפרשת ההיסטמין, אשר הוא עצמו גורם לתסמיני האלרגיה.

סיכונים ותופעות לוואי

בעקבות נטילת התרופה עלולים להופיע סימפטומים כמו יובש בפה, נימנום וסחרחורות. תופעות אלו, בדרך כלל, יחלפו באופן ספונטני לאחר המשך השימוש ותקופת ההסתגלות לתרופה תוך זמן קצר.

בכל מקרה בו ישנה הרגשה כי הסימפטומים נמשכים מעבר לתקופה קצרה, ואף מחמירים, יש לפנות לרופא באופן מידי. תופעות לוואי חמורות או כלליות יותר, הינן נדירות ולא דווחו במהלך שנות השימוש בתרופה. עם זאת, יש לעקוב אחר החולה הכרוני, למניעת התפתחות סימפטומים חדשים או חמורים.

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון אסתמה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון אסתמה. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

לשגשג עם אסטמה: ניווט בעולם העסקים המודרני

אסטמה היא מצב נשימתי כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. למרות שזה יכול להציב אתגרים, זה לא אמור להוות מחסום להצלחה בעולם העסקים המודרני. עם ניהול והבנה נכונה, אנשים עם אסתמה יכולים לשגשג בקריירה שלהם ולהשיג את מטרותיהם המקצועיות.

לקריאת המאמר »
072-3341176
טיפול ביתי
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!