טבליות גליפילין

טיפול ואבחון אסתמה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון אסתמה!

טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים

טבליות גליפיליןטבליות גליפלין מיועדות להקלה או מניעה של סימפטומים הקשורים להיצרות דרכי הנשימה, אשר נגרמו מאסתמה, ברונכיטיס כרוני או אמפיזמה.

סוג הטיפול

טבליות גליפלין ניתנות למניעה והקלה בתסמיני האסתמה, אולם הן לא ניתנות כטיפול יחידני במחלה. לתיאופלין אין כל אפשרות לרפא את המחלה, אלא רק לשלוט בתסמיניה.

לכן, בדרך כלל, ניתנות טבליות אלו לטיפול ממושך, וההחלטה לגבי הפסקת הטיפול יכולה להינתן רק על ידי הרופא המטפל.

החומרים הנמצאים בטבליות

החומר הפעיל בטבליות גליפלין הוא תיאופלין (THEOPHYLLINE).

אופן השימוש בגליפלין

בדרך כלל, המינון המומלץ ניתן כל 12 עד 24 שעות (כאשר כל טבליה מכילה 200 מ"ג). ללא הוראה אחרת מהרופא המטפל, אין להוריד או להעלות מהמינון המומלץ.

יש לקחת טבליות אלו כשעה עד שעתיים לפני הארוחה, כך שהן יילקחו על קיבה ריקה. מכיוון שהפעולה המתבקשת נמצאת בטבליה כולה, אין אפשרות לרסק או לחתוך אותה, ויש לקחת אותה בשלמותה.

סיכונים ותופעות לוואי

תרופה זו לא תינתן כאשר ידועות תופעות לוואי לאחד ממרכיבי התרופה הספציפית, או למשפחת התאופלינים בכלל.

בכדי להימנע מתופעות הלוואי, יש להקפיד על מספר הגבלות על השתייה והאכילה, כמו למשל הימנעות ממזונות עשירים בקפאין (קפה, תה, קקאו). תופעות הלוואי של תיאופלין עלולים לכלול קלקול קיבה, כאבי בטן, שלשול, כאב ראש, אי שקט, נדודי שנה ונרגנות.

במידה וקיימת החמרה בתסמינים או תופעות לוואי הכוללות: הקאה, קצב לב מוגבר או מהיר ,קצב לב לא סדיר, התקפים או פריחה בעור, יש לפנות באופן דחוף לרופא המטפל.

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה

המרכז לטיפול ואבחון אסתמה מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון אסתמה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון אסתמה. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:
טיפול הומאופתי
הומאופתיה מטפלת בסיבות והשורשים של הבעיות , וכך האדם מבריא ומגיע לריפוי אמיתי.
רוצים לשמוע עוד על טיפול הומאופתי השאירו פרטים